Małgorzata Ostrowska

dodaj wpis do księgi gości

Serdecznie dziękuję za odwiedzanie mojej strony, za informacje, ciekawostki i uwagi. Ten dział powstał by umożliwić Wam podzielenie się przede wszystkim uwagami na temat zawartości tej właśnie strony. Księga jest moderowana. Cenzura obejmuje tylko obraźliwe komentarze lub złośliwą krytykę. Wpisy pojawiać się będą z opóźnieniem.

Pozdrawiam wszystkich!

Małgorzata Ostrowska

Dodaj swój wpis:

Gorąco zachęcam do nadsyłania Waszych zdjęć do naszej galerii na adres malgorzata@ostrowska.pl.

dla fanów

księga gości

Admin dodano 2012-05-22 14:22:09

KAMIL: zgodnie z zasadami obowiązującymi na tej stronie nie możemy opublikować Twoich trzech ostatnich wpisów, gdyż są zbyt wulgarne.

Admin dodano 2012-05-22 13:03:52

JAAA: Program 3 Polskiego Radia przekazał nam informację, że materiał został zdjęty ze strony, gdyż Grzegorz Stróżniak w przesłanym do Trójki mailu zażądał usunięcia utworów, których jest kompozytorem. Czyli praktycznie zablokował materiał w opublikowanej formie, gdyż Trójka w odpowiedzi na maila od razu zdjęła go ze strony i poinformowała, zgodnie ze stanem faktycznym, że materiał został usunięty. Przy okazji tamtej informacji podaliśmy, że materiał pojawi się ponownie po usunięciu utworów skomponowanych przez Grzegorza Stróżniaka i nic w tej sprawie się nie zmienia, Trójka potwierdza powrót materiału lada moment.

jaaa dodano 2012-05-22 12:50:23

To,że Grzegorz zablokował koncert w Trójce to są tylko słowa Admina,na stronie,na której był koncert jest napisane,że koncert został usunięty,a nie że zablokował go Grzegorz Stróżniak!!!

mick dodano 2012-05-22 02:42:28

Jak to Strozniak blokuje "Szklana pogodę"? Czy ten człowiek oszalal? Nikt lepiej od Małgorzaty nie wykona lepiej tego utworu. To dzięki niej stał się taki hit.

jaaa dodano 2012-05-21 23:13:19

Dla Małgorzaty Lombard nic nie znaczy-tak powiedział,gdy odchodziła z zespołu,a teraz nie idzie jej solo to śpiewa utwory ,które śpiewała w Lombardzie,o co tu chodzi???!!! Pytam???

jaaa dodano 2012-05-21 23:12:39

Dzika mięta jest dostepna na chomikuj.pl nagrana z programu TV

Admin dodano 2012-05-21 14:51:45

WINOROŚL: nie można, niestety, nigdzie kupić tej piosenki, bo nie została nagrana i wydana na żadnej płycie. Tylko na koncertach!

winorośł dodano 2012-05-21 13:14:57

Gdzie i jak można kupić piosenkę "Dzika Mięta" ? Może na tej stronie jest taka możliwość? Bardzo MĄDRY przekaż w obecnych czasach gdy faceci tacy rozmamalani. i jeszcze gorzej. Rewelacja. Pozdrawiam serdecznie

Rozsądny człowiek dodano 2012-05-21 12:45:13

A niech sobie Ostrowska jedzie nawet na Bogurodzicy, jak ma ochotę, a Lombard niech tłucze te swoje bogoojczyźniane wiece dla PiSu i Solidarności. Nie wiem, o co chodzi wielbicielom obecnego Lombardu. Z rozpędu zaraz zaczną Osrowskiej grzebać w śmieciach... Tylko się modlić, żeby chociaż Bóg ich nie opuścił, bo rozum to już dawno odleciał... :)))

Kamil dodano 2012-05-21 10:05:24

Do FAN. To co piszesz jest tendencyjne i myślę, że dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu. Płyta "Instynkt" jest zaprzeczeniem tego co mówisz, bo nie tylko znajduje się na niej 99% repertuaru zespołu Lombard i Stróżniak jej jakoś nie zablokował?! Myślę, że ta płyta wyczerpała już ilość nagrań przez Małgorzatę starych kawałków. Bez przesady ile można! Małgorzata nie wylansowała tych utworów tylko LOMBARD! Dwa nie wypowiadaj się za wszystkich, bo przecież nie wiesz co by wszyscy wybrali. Z tego co wiem nikt nie zaprzecza, że Małgorzata jest częścią historii zespołu Lombard ani Grzegorz,ani Marta... Nikt starych płyt również nie kasuje, w końcu dzięki Grzegorzowi zostały wydane reedycje na CD w 1998 roku. Z tego co wiem po rozmowie z Grzegorzem pytanie było o 9 kawałków Lombard'u czyli 80% płyty. Nie zgodził się a mimo to Małgorzata nie uszanowała jego decyzji i nagrała 4 utwory Lombard'u... Nie znacie tych rozmów!!! Więc myślę, że powinniście się powstrzymać w chamskich komentarzach lub po prostu Grzegorza zapytać... Jeśli chodzi o youtube g to jest wymyślona bzdura! Ale wierzcie dalej co Wam jadu Niewiarowski podsyci!!! Może warto by było wysłuchać również drugiej strony...

Fan dodano 2012-05-21 00:29:06

Drogi Kamilu, skoro fani maja prawo oceniać, to oceniają. Oceniają krytycznie zachowanie Strozniaka bo od lat blokuje albo stare teledysski, albo koncerty itp. Żenujące to tym bardziej ze jak wspomina fAnka daje zgodę discopolowcom. Małgorzata śpiewa te utwory, bo je wylansowała. Jest częścią historii tego zespołu i nie można temu zaprzeczać. Dla fanów powstały te utwory, więc fani maja prawo wybrać kogo chcą słuchać. Strozniak nie daje wyboru, bo wie, ze wybiorą Małgorzatę. I w tym jest cały problem. Kora i Maanam to inna historia, ale każda jest inna. Stankiewicz śpiewa tez numery Variusów na koncertach, Nawet Lipnicka posilkuje się czasem Variusami - słyszałem na własne uszy Zanim zrozumiesz... Młynkowa nadal śpiewa Czerwone korale na swoich solowych koncertach itd. i nikt nie ma z tym problemu, choć Brathanki nadal istnieją. I to nieprawda, ze repertuar na koncertach Małgorzaty to 60 % lombardu, wystarczy spojrzeć na track listę z Trójki. To zaledwie niewiele ponad 30 %, czyli tyle ile Lombard stanowił w jej karierze. Strozniak chce znow stosowac cenzurę jak napisał HitMan. Nie zauważył, ze żyjemy od 30 lat w wolnym państwie?

Kamil dodano 2012-05-20 19:10:14

Do Fan:
1. Kora i Maanam to zupełnie inna sprawa! Jackowski nie prowadzi działalności pod nazwą Maanam, więc nie ma porównania!
2. Sting może śpiewać utwory The Police bo The Police nie istnieje, po za tym jest KOMPOZYTOREM i wokalistą w jednym tak jak Grzegorz Stróżniak!
3. Jak w polityce fani Małgorzaty i fani Lombard'u- patrz FANI, nie fanatycy, mają oczy i patrzą, mają uszy i słyszą głos obu stron... Mają prawo oceniać postępowania pozytywnie lub negatywnie! Ja oceniam poczynania Małgosi negatywnie co nie oznacza, że nie lubię jak śpiewa!
4. Przepraszam ale nie FANI powinni decydować kto co ma śpiewać, a kompozytor chyba!!! To co Małgosia za chwile utwory Maanamu nagra bo jej się chce śpiewać i fani chcą? Głupie to i nielogiczne. Przecież kariera solowa ponoć się kręci, to po co Małgosi utwory Lombard'u? Niech śpiewa te solowe?!
5. Małgosia jest OK Stróżniak też jest OK Cugier jest OK... niech każdy zajmie się sobą będzie OK
Okazuje się więc, że fani Małgosi nie są OK... bo jadem plują jak mało kto... Chyba, że to Małgosia INKOGNITO lub Niewiarowski

Fan dodano 2012-05-20 16:04:58

tak! ta historia nadaje się nie tylko na główną stronę "Głosu Wlk" ale nawet Newsweeka. Nie znam w tej branży bardziej chciwych i zazdrosnych ludzi niz Strózniak i Cugier. Skoro Małgorzata spiewa numery Lombardu, to widocznie tego od niej chcą fani. Nie wyobrażam sobie, żeby pan Jackowski zabronił Korze śpiewania utworów Maanamu, choc jest ich kompozytorem. Nie wyobrażam sobie, zeby Sting przestał śpiewać numery Police. itd. Stózniak daje zgodę discopolowcom na SZKLANA POGODĘ i inne numery Lombardu a blokuje Małgorzacie? To jakaś paranoja. I niestety czysta zawiść. Szkoda, bo taki obraz Strózniaka powoduje, że nie mogę sie już zmusić do słuchania piosenek, które on wykonuje i wykonywał. Żałuje, bo były całkiem, całkiem, ale ten obraz, małego człowieczka który się wyłonił po latach napawa mnie obrzydzeniem. a tekst "nie zamieniaj serca w głaz" w jego ustach brzmi jak żenujący dowicp. Współczuję Małgorzacie, że wpadła w to szambo. ale trzymam kciuki, zeby sie nie poddawala.

fAnka dodano 2012-05-20 15:11:33

Jakim cudem admin podsyca konflikt? Napisał tylko rzetelna informacje, ze Strozniak zablokował koncert trojkowy. A to chyba prawda? A skoro prawda, to konflikt jest. Bo my fani chcemy sluchac przebojow z wokalem do ktorego jestesmy przyzwyczajeni od lat. A Strozniak nie ma moralnego prawa tego nam zabraniac. To skandal. Ps. Mam wrażenie, ze wpisy antymalgosiowe są jednej osoby. A Ela to nawet w rodzaju meskim zaczela pisac. Pewnie to ta sama osoba co Kamil. Wystarczy, ze admin sprawdzi IP. Jeśli ktoś jest fanem Malgosi to nie może się zachowywać jak antyfan. Dlatego te wpisy są mało logiczne i podejrzane.

HitMan dodano 2012-05-20 14:48:41

A mnie się wydaje, ze to fani powinni wybrać wersje piosenek, których chcą słuchać. I na czyje koncerty chodzić, czy czyje plyty z ktorymi wersjami kupowac. Dla mnie piosenki, które śpiewała Małgosia są Malgosi. Pan Strozniak blokując YT i koncerty postępuje jak cenzor. A powinien wiedzieć jak zle z cenzorami obchodzi się historia. Pani Malgosiu niech pani walczy o swoje i o to, czego chcą pani fani. A chcą słuchać Szklanej w pani wersji!

Piotrko dodano 2012-05-20 13:23:32

Jezu..., a tu znowu to samo... Jak ktoś chce słuchać starych piosenek Lombardu z Ostrowską to niech słucha, a jak ktoś chce słuchać z Cugier to też niech słucha. Ja na przykład wolę z Małgorzatą Ostrowską, ale jak ktoś ma inaczej to też w porządku. Wyluzujcie już ludzie, szkoda zdrowia;))) Pozdrawiam

Ela dodano 2012-05-20 10:00:03

Płyta "Instynkt" jest dowodem na to, że Małgosia śpiewa 3 utwory Lombardu na swoich koncertach! Byłem na koncercie i śpiewa umówmy się 60% repertuaru zespołu Lombard. Jeśli chodzi o Martę Cugier to śpiewa utwory Lombardu, bo jest członkiem właśnie tego zespołu - zespołu LOMBARD. Lombard gra 50% utworów starych i 50% nowych! Przypominam, że Małgosia sama odeszła z zespołu i nie powinna śpiewać tych utworów - a tu "Jaka to melodia", DDTVN i wiele innych! Uważam, że Małgosia powinna ponosić konsekwencje swoich decyzji a nie w miarę potrzeb posiłkować się Lombardem i jego dorobkiem. Umówmy się 13 lat historii zespołu Lombard z Martą, świadczy o tym, że ludzie chcą jej słuchać, po za tym bardzo ją lubią i na pewno uwielbiają Grzegorza, bo to mega fajny człowiek. Trochę szacunku mówię to do Was i do Małgosi. Jak tak wspaniale rozwija się kariera solowa Małgorzata to po co jej utwory z repertuaru zespołu Lombard i powrót do lat '80, który zapowiada. Przecież odeszła po to by robić "swoją" muzykę w 1999 roku! Może czas już dorosnąć! I do Admina jest Pan mistrzem podsycania konfliktu, którego nie ma! BRAWO... Teraz co kolejny kłamliwy artykuł w Głosie Wielkopolskim na 1 stronie po znajomości ;) Bardzo lubię utwory solowe Małgorzaty Ostrowskiej i utwory Lombardu! Chodzę na koncerty! Kupuję płyty... ale rzeczy należy nazywać po imieniu!

Fan dodano 2012-05-19 20:24:52

Do Kamila
Myślę, że nie byłeś na koncercie Małgosi skoro nie wiesz ile repertuaru Lombardu jest wykonywane. Na koncertach Małgosi jest Szklana pogoda i może czasem jeszcze Pingwin i Adriatyk. Dlaczego nikt broniących Lombard nie mówi o piosenkach śpiewanych przez Martę z tekstami Małgorzaty. To jest ok? a jak Małgosia śpiewa 2-3 piosenki Lombardu to wielki problem. W końcu to z głosem Małgosi są kojarzone. Pozdrawiam wszystkich fanów.

Graża dodano 2012-05-19 16:40:28

Gdyby Ostrowska miała klasę to by wiedziała, że żadnych utworów Lombard'u po odejściu z tego zespołu nie powinna śpiewać!!! Niech uczy się od młodszych koleżanek: Lipnicka, Stankiewicz... Czy Stankiewicz dlatego, że jej solo nie wyszło utwory Varius Manx śpiewa???

Kamil dodano 2012-05-19 12:27:23

Przepraszam! Jestem fanem Małgosi i Lombard'u również. O Małgosi można powiedzieć wszystko co najlepsze jeśli chodzi o śpiewanie ale Marta Cugier jest równie świetną wokalistką! Tak uważam i nie można wymyślać tutaj jakiś chamstw bo tego to już w ogóle nie rozumiem w kontekście solowej kariery Małgorzaty! Jeśli chodzi o Grzegorza jest wspaniałym człowiekiem i korzysta tylko i wyłącznie z prawa jakie ma... przypominam iż to Małgosia odeszła z Lombardu i nie rozumiem dlaczego jej solowa kariera miałaby się cały czas opierać na utworach dawnego zespołu?! To w sumie jest ewenement na skalę światową. Znam wiele wokalistów, którzy odeszli z zespołów by poświęcić się solowej karierze ale niewielu, którzy wykonują 60% repertuaru dawnego zespołu na swoich solowych koncertach! Myślę, że ktoś tu na siłę chce podsycić konflikt między fanami Małgorzaty i Lombardu! Uważam, że jest to nie w porządku. A nowa płyta Lombardu jest świetna czego życzę również Małgosi, bo Szpilki mnie szczerze mówiąc nie zachwyciły.

Mela dodano 2012-05-18 16:15:20

Stróżniak się tylko pogrąża. Nie sprzedaje mu się płyta z nową wokalistką, to postanowił zabrać Małgosi "szklaną pogodę". Jakie to słabe! On wciąż myśli, że Małgosia tylko "Szklaną" żyje. Ohydne, wredne i zazdrosne zachowanie! Panie Grzegorzu, wstydź się pan! Im więcej jadu on wyleje tym więcej jadu do niego wróci. Przykro mi, że musi pani przez to przechodzić, bo zachowanie Stróżniaka to ewenement na skale światową.

Beata dodano 2012-05-18 13:22:14

Witam
A ja mam pytanie, czy pani Marta C. może śpiewać piosenki do których tekst napisała Małgorzata. Też nie powinna tego robić, skoro problemem jest wykonanie starych utworów Lombardu przez Małgorzatę. Myślę, że na koncertach Lombardu utwory do których testy napisała Małgosia powinny być grane jako instrumentalne z muzyką pana S. Czy może mi to ktoś wyjaśnić czy takie prawo działa tylko w jedną stronę? A może też zablokować utwory z tekstami Małgosi a które śpiewa /próbuje śpiewać/ pani Marta C.
Pozdrawiam

Seba dodano 2012-05-17 23:07:28

Jak to zablokował? Jak Stróżniak może wciąż robić takie świństwa? Albo blokuje Youtuba, albo teraz koncerty. Może za chwile w ogóle zabroni Małgosi się pokazywać? Może trzeba w końcu załatwić to sądownie? To się nadaję do nagłośnienia w prasie! Chyba nikt inny w tej branży nie robi takich śwństw jak ten pan z tą panią z obecnego Lombardu, który z dawnym, prawdziwym Lombardem nie ma nic wspólnego! Nie poddawajcie się! "Szklana pogoda" ma tylko jedno właściwie wykonanie - Małgorzaty Ostrowskiej!

woj dodano 2012-05-17 22:17:09

Pozostaje tylko wyrazić ubolewanie, że małostkowość pana Grzegorza sięga już granic absurdu. Nieuniknone są skojarzenia z dzieckiem, które "na złość tacie odmrozi sobie uszy". Można się spodziewać, że niebawem pojawią się na rynku reedycje starych płyt Lombardu z oryginalnymi instrumentalami i dołożonym do nich wokalem pani Marty C. Oczywiście będą to jedyne oryginalne i obowiązujące wersje...! :-) Panu Grzegorzowi życzę dużo zdrowia i sukcesów!

Admin dodano 2012-05-17 21:59:37

WOJ: publikację nagrania zablokował Grzegorz Stróżniak, ale powinno pojawić się lada moment po usunięciu utworów "Szklana pogoda" i "Mam dość", czyli tych, których kompozytorem jest Grzegorz S.

woj dodano 2012-05-17 21:35:34

A wie ktoś może dlaczego koncert Małgorzaty zniknął z internetowych stron Trójki?

Admin dodano 2012-05-17 19:59:01

JASIEK: jest!

jasiek dodano 2012-05-17 19:42:39

czy jest szansa na nowego singla przed wakacjami?

Admin dodano 2012-05-16 20:28:43

CALKER: zgodnie z informacją przy koncercie będzie to impreza zamknięta, więc niestety, nie będzie można na nią wejść(-:

calker dodano 2012-05-16 19:39:25

Witam,
mam pytanie: koncert w Puławach gdzie dokładnie się odbędzie? Pytam gdyż nie chciałbym przegapić.

Admin dodano 2012-05-16 13:51:02

DEMDEM: jeśli myślisz o dzisiejszym występie Małgorzaty z DD TVN, to informacja pojawiła się wczoraj rano. Wyjazdy gości do tego typu programów finalizowane są z reguły tuż przed emisją i nie ma możliwości informować o tym znacznie wcześniej. Ale rozmowy w DD TVN publikowane są potem w internecie, więc pewnie będzie można materiał zobaczyć:-)

demdem dodano 2012-05-16 13:35:37

Super aktualność z 16 marca 2012, szkoda ze podaliście to dopiero teraz

NIKITA dodano 2012-05-16 11:55:14

Hej Małgosiu pozdrawiam Cię serdecznie i nie mogę się doczekać koncertu o którym mi pisałaś buziaki i do usłyszenia !!! :)))

tosia 5 lat dodano 2012-05-11 20:19:35

i pszjade na twoje wystempy

antosia 5 lat dodano 2012-05-11 20:10:06

Małgośu lubie twoje piosenki
i wiem że grasz w role aby w panu kleksie
i ja śpiewam twoje piosenki
a mejla mam tosiade@uniwersytetdzieci.pl

Piotr Niewiarowski dodano 2012-05-08 19:28:16

MATEUSZ: oczywiście były teledyski do utworów "Mam dość" i "Wąwóz Kolorado". Pierwszy jest pewnie w archiwach TVP, drugi został kiedyś przez TVP skasowany (!!!), a że w tamtych czasach nie było jeszcze powszechnego sprzętu wideo, nie mamy go ani my, ani autor teledysku (Paweł Paluch), z którym półtora roku temu o tym teledysku rozmawiałem.

Mateusz dodano 2012-05-08 18:44:53

A Widział ktos teledysk chociaz do "mam dosc" i "wawóz kolorado"???? niech napisze co w nich sie działo:-)

SzpilkA dodano 2012-05-06 16:16:08

Małgosiu Twoje utwory są jak balsam dla mojego serca. Kocham, kocham CIĘ...... Grześ Twoja SzpilkA

MAŁGORZATA dodano 2012-05-04 00:50:52

DZIĘKI NAJSERDECZNIEJSZE ZA WSZYSTKIE ŻYCZENIA!!!:-) ...ZA TE POCZTOWE RÓWNIEŻ!:-)))
BEATA, MATEUSZ- TAKIE TO BYŁY CZASY, ŻE NAWET JA NIE MAM WSZYSTKICH TYCH TELEDYSKÓW.NIEKTÓRE SĄ JUŻ NIE DO WYCIĄGNIĘCIA NAWET Z ARCHIWÓW TVP, WIEC MOŻNA LICZYĆ TYLKO NA TYCH, KTÓRZY KIEDYŚ NAGRALI JE W DOMU Z TELEWIZORA.
SEBA- NIE WSZYSTKO DA SIĘ ZMIEŚCIĆ W KONCERCIE. A NA MARGINESIE "PODRÓŻ W KRAINĘ.... BAŚNI":-)
DANIEL, TEŻ MI ZABRAKŁO KILKU PIOSENEK NA KONCERCIE, ALE....SAM TO WYTŁUMACZYŁEŚ.:-)
POZA TYM SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!

Admin dodano 2012-05-03 22:57:11

MICK: chodzi o Leżajsk niedaleko Rzeszowa. Koncert odbędzie się w ramach "Dni Leżajska", więc będzie to z pewnością impreza niebiletowana.

Beata dodano 2012-05-03 20:26:24

posiada ktos stare Teledyski lombardu w dobrej jakosci??

Mateusz dodano 2012-05-03 20:18:32

Witam...Posiada Ktos Teledyski Lombardu "Wąwóz Kolorado" "Ckliwy Melodramat" i "Mam Dość"....i Live z Opola...Szukam Tego dosc długo i nic...nigdy nawet nie widzialem tego w tv Bo to nie moje lata...lecz słucham Lombardu i Małgorzaty Ostrowskiej...:-D w ogole widział ktos te teledyski....niech ktos powie jak wyglądały chociaz:-(

Seba dodano 2012-05-03 19:30:52

A mi brakuje w koncertach pani dwóch wielkich przebojów "Podróży w krainę bajek" i "Jeśli było". Pani Małgosiu, nie daj się pani prosić. A poza tym uwielbiam i dużo dobrego życzę.

mick dodano 2012-05-03 14:45:35

Hej wszystkim ! Czy ten koncert 27 maja w Leżajsku to będzie na Podkarpaciu? czy moze chodzi o inny Leżajsk, a po drugie nie wiecie czy będzie wolny wstęp czy biletowany? Pozdrawiam

Vojti dodano 2012-05-03 12:25:11

Goska ... Pierwsza plyta " Smierc w dyskotece" dalej kawalki " Kto mi zaplaci za lzy", "Taniec pingwina na szkle" wycisnely klimat trwajacy do dzisiaj... Jarocin chyba 87 spotkanie za konsola mikserska... Szkoda ze kolegi AMI 65 nie zadzialal na czas.... Bylaby fotka przednia!Wszystkiego Najlepszego! Z pozdrowieniami. Vojti

Daniel dodano 2012-05-02 20:14:31

Rzeka we mnie ....moja ulubiona piosenka z tych nowszych.Świetny tekst i muza. Zabrakło na koncercie. smutek ale wiadomo wszystkiego zagrac sie nie da.Pozdrawiam!

Klaudia - Fanka Zamość dodano 2012-05-02 19:58:53

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANI MAŁGOSIU DUUUUUUŻO ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI.

Admin dodano 2012-05-02 16:34:44

JASIEK: Bardzo proszę: 1. Szklana pogoda (akustycznie), 2. Długi dzień, 3. Zazdrość, 4. Oprócz (Marek + Małgorzata), 5. Tańcząc po niebieskim niebie (Małgorzata + Marek), 6. Szpilki, 7. Gorzkie morze, 8. Lawa (Małgorzata + Maciek), 9. Can't Get Mad Because Of You (Maciek + Małgorzata), 10. Taniec pingwina na szkle (Małgorzata + Piotrek), 11. Simply The Best (Piotrek + Małgorzata), 12. Z dalekiej podróży oraz poza transmisją: 13. Słowa, 14. Mister of America, 15. Mama dość, 16. Meluzyna, 17. Droga Pani z TV, 18. Szpilki, 19. Szklana pogoda (elektrycznie).

Kaśka z Wrocławia dodano 2012-05-02 15:53:28

Małgosiu!Wszystkiego najlepszego!

jasiek dodano 2012-05-02 01:11:46

a ja poproszę o listę utworów z niedzielnego koncertu w Trójce:)

demdem dodano 2012-04-30 05:59:20

do krEdka - Małgosia wie na pewno, a koncert w Trójce super (słuchałem)

krEdka :) dodano 2012-04-29 17:57:46

wie ktoś może z jakiej firmy jest sukienka która pani Małgosia miała w szansie na sukces??

Piotr Niewiarowski dodano 2012-04-29 01:11:43

TOMKU: jeśli uda Ci się przesłać do mnie Twoje imię i nazwisko do niedzieli do godz. 13.00 wpiszę Ciebie na listę naszych gości, bo coś nam tam jeszcze chyba zostanie. Napisz na adres: piotr@niewiarowski.eu

Tomek dodano 2012-04-28 11:07:30

do lecchu1971:
chyba masz złe informacje!;(( po pierwsze dodzwonic sie do trój ki jest NIEREALNE!!!, a poza tym trzeba dzwonic TYLKO w godz 9-12 jak usłyszysz info o koncercie i wtedy sa non stop telefony ZAJĘTE:(( SZKODA WIELKA ,ze tak sprawa została załatwiona , że fani nie moga wejść...czy tez normalnie zakupić biletu..;(( Tomek

lecchu1971 dodano 2012-04-25 13:04:24

Żeby dostac się na koncert w trójce wystarczy zadzwonic do radia.pozdrawiam

Blanka dodano 2012-04-24 21:37:05

będzie płytka :) superancko ^_^

Ruda dodano 2012-04-24 13:33:30

Pani Małgosiu "stanęłam na głowie" iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - jadę za Panią do Warszawy - już się nie mogę doczekać :D

Blanka dodano 2012-04-23 22:20:49

:) no jakby nie było Wawka to Mazowsze, ale jakoś wole plenerowe, letnie koncerty i nie w stolicy ;)

demdem dodano 2012-04-23 19:11:12

A więc jednak płyta live z koncertu w Trójce. Super. Już nie mogę się doczekać na "Tańcząc po blękitnym niebie" z muzyką M. Jackowskiego.

MAŁGORZATA dodano 2012-04-22 23:48:28

A MNIE SIĘ WYDAJE, ŻE WARSZAWA TO TEŻ MAZOWSZE, WIĘC SERDECZNIE ZAPRASZAM 29 KWIETNIA DO TRÓJKI!;-)))
A WSZYSTKICH FANÓW SERDECZNIE POZDRAWIAM...I TEŻ ZAPRASZAM! :-)

Admin dodano 2012-04-22 23:11:44

BLANKA: w chwili obecnej nie ma takich konkretnych planów, ale to może się zmienić w każdej chwili...

Blanka dodano 2012-04-22 22:37:17

Witam!
Są planowane w tym roku koncerty na Mazowszu?

andreas dodano 2012-04-21 16:25:11

Witam wszystkich na czele z Pania Malgosia ! Mam nadzieje ze spotkamy sie w Rogoznie? Tak jak wczesniej pisalem bardzo bym chcial zeby niedlugo zorganizowac jakies fajne spotkanko. Pozdrawiam

Helen dodano 2012-04-20 14:03:46

Pani Małgorzato, kiedy zawita Pani w Lubuskie?? CZEKAMY !!!

Fan dodano 2012-04-20 09:46:33

No to będzie chyba nowa wersja piosenki "Oprócz błękitnego nieba". Tyle chmur, ... nawet na głowie. To musi coś znaczyć. Pozdrowienia.
Mam nadzieję, że na planach się nie skończy bo już tyle rzeczy miało być i nic z tego nie wychodziło.

demdem dodano 2012-04-20 06:11:24

Świetnie

demdem dodano 2012-04-19 12:06:58

A ja liczę na to, że wspolne występy z Markiem Jackowskim w ramach Projektu Grechuta, zaowocują również jakimiś wspólnymi utworami. Byłby czad i bardzo na to liczę.

Admin dodano 2012-04-17 11:46:00

JA: będzie, będzie, spokojnie... Coś jeszcze sprawdzamy.

ja dodano 2012-04-17 11:39:27

27.05 --- był wpisany koncert w Leżajsku i już nie ma -- co się stało ????? nie będzie ?????

Ruda dodano 2012-04-16 16:47:34

Tak bardzo, bardzo chcemy być na koncercie w radiowej Trójce !!!!! Pani Małgosiu, Panie Piotrze - POMÓŻCIE !!!!!!!

fan_Gdynia dodano 2012-04-11 14:26:57

a ja się cieszę, że w planach jest płyta live ;)

Kasia dodano 2012-04-08 16:47:41

Kiedy zostanie wydana nowa płyta? Miała powstać rok temu, a tu nadal cisza. Słyszałam, że są plany nagrania koncertu, ale co z nowymi przebojami? Mam nadzieję, że "Dzika mięta", "Głupia byłam", "Szpilki" w końcu ukażą się na płycie.

Admin dodano 2012-04-02 19:16:46

KINGA: niestety, nie mamy podkładu do tej piosenki...

kinga dodano 2012-04-02 18:47:07

Plis potrzebuje podkładu muzycznego do pani piosenki wiosna kwiaty rozdaję Bardzo bardzo mi zależy

piotrko dodano 2012-03-30 20:50:46

Dokładnie Jacek, Grzegorz Stróżniak też brał udział w nagraniu tej wersji "Dorosłych dzieci".

Ruda dodano 2012-03-30 14:56:39

Bardzo, bardzo dziękuję za inf :)))

Admin dodano 2012-03-30 14:22:05

RUDA: ponieważ jest to koncert dla słuchaczy Trójki, bilety można pozyskać tylko poprzez Trójkę. My będziemy mieli kilka zaproszeń dla fanów, ale jak będzie można je zdobyć poinformujemy na stronie (może już w przyszłym tygodniu, najpóźniej zaraz po Świętach).

Ruda dodano 2012-03-30 14:17:16

Pani Małgosiu gdzie można zakupić bilety na koncert 29.04 w Warszawie w TRÓJCE ?????

Ja dodano 2012-03-30 11:13:12

Jacek:Bo Grzegorz Stróżniak też tam śpiewał

Jacek dodano 2012-03-29 18:40:18

Piotrko, trochę mi się to nie zgadza, bo tam wyraźnie słychać Stróżniaka:) Dzięki za info

Admin dodano 2012-03-28 23:49:14

FAN: trochę przesadzasz, ale czasami tak jest - jak niewiele się dzieje, nie ma koncertów, to informacji jest mniej. Ale nie bój się, już niedługo będzie się sporo działo. Poczekaj jeszcze chwilę!

Fan dodano 2012-03-28 23:04:31

Kiedy obiecane zdjęcia Małgorzaty z wakacji? Dlaczego na tej stronie nic się nie dzieje, żadnych nowych informacji co robi Małgorzata, jakie są plany. Nagrywała program "Szansa na sukces" ale tutaj cisza. Po co kogoś informować, żadnych fotek. Ta strona jest bo jest ale nie żyje, info jest czasem jakieś ale bardzo lakoniczne i często długo po fakcie. Na innych stronach info jest lepsze albo szybsze a chodzi chyba o to żeby dowiadywać się ze źródła czyli stąd. Co z płytą, czy wiadomo coś więcej?
Pozdrawiam.

:) dodano 2012-03-17 22:09:16

nie wiem jak to się stało ale zakochałem się w Pani :))

Wojtek dodano 2012-03-17 07:11:14

Małgorzata Ostrowska wokal, kobiecość i pełen profesjonalizm - to w tej kobiecie kocham . Pozdrawiam

piotrko dodano 2012-03-14 21:30:00

Jacek: Ta wersja "Dorosłych Dzieci" została nagrana dość dawno chyba w 1995 roku i umieszczona już wcześniej na płycie Grzegorza Kupczyka "Aksamitny sen - Grzegorz Kupczyk i jego przyjaciele" w 1996 roku wydanej przez MARMIT. O tym, że uwielbiam tą wersję, nie muszę już chyba pisać;)))

dodano 2012-03-14 20:22:18

Zandero zajefanie:)))Ale IMAGE:)))))

Jacek dodano 2012-03-11 22:11:56

Witam, już kiedyś pisałem,że nie za bardzo podoba mi się brak wiadomości na tematy ważne jak np że wyszła płyta Grzegorza kupczyka na której w Dorosłych dzieciach śpiewa m.in Małgosia:) Pięknie śpiewa dodam. Mam tylko zasadnicze pytanie. Kiedy i w jakich okolicznościach utwór został nagrany.Pozdrawiam

demdem dodano 2012-03-09 08:37:04

A ja poproszę o "Anatomię"

MICHAŁ dodano 2012-03-08 15:19:04

NAJPIĘKNIEJSZE ŻYCZENIA DLA NAJPIĘKNIEJSZEJ DZIEWCZYNY Z OKAZJI DNIA KOBIET!!!!!!!

fan_Gdynia dodano 2012-03-08 15:11:47

PIOTRKO: masz absolutną rację, wszystkie wymienione przez Ciebie utwory są fantastycznę, jak i ten "ze 30 innych" :) mam tylko nadzieję, że nasza królowa pozytywnie rozpatrzy moją prośbę ;) Pozdrawiam :)
Łukasz

piotrko dodano 2012-03-07 19:53:52

I jeszcze "Będzie kiedyś", "Słoną mamonę", "Rzuć broń", "Czy Ona wie" i "Aku harę" i ze 30 innych...;) Jest tyle świetnych utworów, że można by co tydzień zmieniać setlistę...:)

fan_Gdynia dodano 2012-03-06 20:49:30

Witam :) a co Pani Małgorzata powiedziałby gdy tak do repertuaru koncertowego dorzucić jeszcze "Krótki odlot"?
Pozdrawiam serdecznie :)

Bogumił dodano 2012-03-04 00:32:24

Pani Małgorzato, właśnie zobaczyłem na YT nową wersję "Meluzyny"...
Porównując tę wersję z wersją z lat 80. (z Podróży Pana Kleksa) - różnica jest i to widoczna.
Powiem krótko - "Meluzyna 2012" daje czadu :D

Fan dodano 2012-03-01 16:35:10

Dzięki za super błyskawiczną odpowiedź.

Admin dodano 2012-03-01 14:44:56

FAN: Małgorzata kiedyś brała udział w reklamach, ale to było dawno. Ostatnio nie. Pewnie słyszałeś niedawno reklamę radiową z wykorzystaniem piosenki "Mam dość", ale to nie jest głos Małgorzaty. Płyta live - jeśli chcesz otrzymać tylko konkrety, to w dniu dzisiejszym jeszcze ich nie ma. Są takie plany dotyczące konkretnego koncertu i trwają ostatnie ustalenia. Jak będą potwierdzone, z pewnością podamy je.

Fan dodano 2012-03-01 14:30:41

Witam.
Mam takie nietypowe pytanie. Czy kiedykolwiek Małgorzata brała udział w jakiejś reklamie albo jakiś utwór w wykonaniu Małgorzaty był wykorzystany w reklamie. Takie dziwne pytanie mi przyszło, bo ostatnio słyszałem w radiu jakąś reklamę i wydawało mi się, że śpiewa tam Małgosia.
A czy można wiedzieć na temat płyty, która ma być nagrywana, podobno koncertowa. Coś Małgorzata wspominała w programie u Wandy. Czy to będzie DVD czy CD? I gdzie będzie nagrywana i ewentualnie kiedy się będzie dostępna. Tylko proszę o konkretną odpowiedź a nie w stylu jak będziemy coś wiedzieć to poinformujemy. Chyba jakieś konkrety już są skoro Małgosia wspominała. Pozdrawiam.

kiepawel dodano 2012-03-01 06:38:00

Pani Małgosiu! Gdzie jest Pani "Przeżyj to sam"

Twoja fanka z Wadowic dodano 2012-02-27 20:43:17

Małgosiu jesteś moim najpiękniejszym odkryciem;) trafiłam na Twoją muzykę przypadkiem i od razu się w niej zakochałam. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje że jesteś;))

dodano 2012-02-13 20:13:55

WSPANIALA ARTYSKA,WSPANIALY GLOS,CUDOWNA OSOBA.
CIESZE SIE, ZE ZYJEMY W TYM SAMYM
CZASIE :)
DUZO SZCZESCIA ! :)

żołnierz dodano 2012-02-12 19:01:29

A może pani Małgorzata odwiedziła by żołnierzy w Ghazni? Jestem pewien , że powaliła by pani na kolana i naszych dzielnych polaków jak i amerykanów. W kwietniu święta :) myśle , że w samolocie dla VIP znalazło by się miejsce dla kilku członków zespołu. pozdrawiam

Małgorzata w serwisach społecznościowych

Facebook YouTube mySpace last.fm nk - miejsce spotkań   Share RSS