Małgorzata Ostrowska

dodaj wpis do księgi gości

Serdecznie dziękuję za odwiedzanie mojej strony, za informacje, ciekawostki i uwagi. Ten dział powstał by umożliwić Wam podzielenie się przede wszystkim uwagami na temat zawartości tej właśnie strony. Księga jest moderowana. Cenzura obejmuje tylko obraźliwe komentarze lub złośliwą krytykę. Wpisy pojawiać się będą z opóźnieniem.

Pozdrawiam wszystkich!

Małgorzata Ostrowska

Dodaj swój wpis:

Gorąco zachęcam do nadsyłania Waszych zdjęć do naszej galerii na adres malgorzata@ostrowska.pl.

dla fanów

księga gości

Tomasz z Opola dodano 2011-05-01 19:01:34

Małgorzato zycze by ta cała aferka szybko ucichła i by znów radosc z muzy wziela gore! Znam Małgorzate od lat 80tych, nieczesto pojawiam sie na koncertach ale zawsze jestem przyjmowany jak VIP. Te zarzuty sa po prostu krzywdzace, ech...

Kaśka z Wrocławia dodano 2011-05-01 13:54:19

Witaj Michale z Ostrowa! Fantastyczny pomysł z tym koncertem w Poznaniu i spotkaniu po nim.Myślę,że nawet jakby koncertu miało nie być,to fajnie byłoby się spotkać. A z tą dojrzałością,to może co niektórzy mimo upływu lat jeszcze nie dojrzeli.A tak na marginesie,to pomimo tego,że z Małgorzatą znam się ładnych parę lat,to nigdy nie byłam u niej w domu.Nieraz mi się to marzyło,ale nie miałam śmiałości.Często zastanawiałam się co mieli inni,że bywali w Jej progach a ja tego nie miałam,ale to minęło,nie mam do nikogo żalu i nie żałuję tego.Dobrze mieć jakiś dystans.Dobrze mi jak jest,tylko koncertów mi brakuje,naprawdę.Nie mam prawa jazdy i ciężko mi dojechać do tych małych miejscowości.dojechać to nawet można,ale jak się potem z nich wydostać? No,ale trudno,oglądam zdjęcia w galerii,włączam muzykę i już jestem na koncercie.Pozdrawiam wszystkich.

Jakub z Żywca dodano 2011-04-30 15:55:43

Witam!! Bardzo mi się podoba pani twórczość.od lat należy pani do elity gwiazd polskiej sceny rocka- chylę czoła.Oby tak dalej pani Małgosiu - SUPER. Zapraszam do Żywca mamy trochę imprez organizowanych w wakacje przez Żywiecki Browar - serdecznie zapraszam.Pozdrawiam Jakub

Michał z Ostrowa dodano 2011-04-30 06:09:07

Kochani!Nie zachowujcie się jak gówniarze!Każdemu z nas w przypływie euforii zdarzyło się przekroczyć granice i wlezć z butami na talerz,nie dziwie się Małgorzacie że czasem ma tego dość,bo ona ma nas wielu a my tylko JĄ!!!Dobrze,że nadal są emocje,nawet te negatywne,bo to świadczy o tym,że Małgorzata jest wyjątkowa,ale dajmy jej pożyć!Nie obrażajcie się na kogoś,kto dał wam tyle radości przez tyle lat!!!Teraz po wielu latach nie jesteśmy już małolatami,którzy biegają z wywieszonym jęzorem za swoim idolem,ale dojrzałymi ludzmi i zachowujmy się jak na dojrzałych przystało!Pozdrawiam Was Wszystkich serdecznie i rzucam hasło!Może jeszcze spotkamy się np.w Poznaniu na koncercie a po nim urządzimy z Małgorzatą spotkanie jak za dawnych lat????Myślę,że Gośka chętnie się z nami spotka i powspominamy stare,dobre czasy!!!Jeszcze raz pozdrawiam!!!!

dodano 2011-04-29 23:46:07

NO I Z TEJ NIEFAJNEJ SYTUACJI WYNIKAJĄ NIEOCZEKIWANIE PRZYJEMNOŚCI!- UJAWNIAJĄ SIĘ OD DAWNA NIESŁYSZANI FANI! :-)
DEMDEM, KAŚKA Z WROCŁAWIA, MICHAŁ, PIOTRKO-WITAM I DZIĘKI ZA MIŁE SŁOWA!:-)))
LAWA FINISH- SĄ OSOBY, KTÓRE MOGĘ WPUŚCIĆ DO DOMU I MAM PEWNOŚĆ, ŻE TO JEST JEDNORAZOWE I NIEGROŹNE, I SĄ OSOBY, KTÓRYM NIE WOLNO PODAĆ PALCA, BO URWĄ CI RĘKĘ. PRZYPOMNIJ SOBIE TWOJE I TWOJEJ KOLEŻANKI TELEFONY W DZIEŃ I W NOCY DO MOJEGO DOMU, PRÓBY STAWIANIA MNIE JAKO ROZJEMCY W WASZYCH PROBLEMACH, TELEFONY NA TRZEŹWO I NA BANI. I TY SIĘ DZIWISZ, ŻE NIE CHCIAŁAM SIĘ Z TOBĄ UMÓWIĆ NA KAWĘ? JESTEŚ BARDZO WRAŻLIWĄ OSOBĄ, WIĘC MOŻE SPRÓBUJ RAZ JEDEN POSTAWIĆ SIĘ W MOJEJ SYTUACJI- MYŚLĘ, ŻE POCZUŁABYŚ SIĘ PO PROSTU OSACZONA.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH I DO ZOBACZENIA NA KONCERTACH.:-)
MAŁGORZATA

Piotrko dodano 2011-04-29 22:23:26

Jesteśmy:) Kiedy tylko się da. Nie koniecznie w garderobach, ale na koncertach w pierwszych rzędach drzemy się najgłośniej...;)

LAWA FINISH dodano 2011-04-29 21:47:49

DO MICHAŁA Z OSTROWA-byłam z Lombardem od 1981 r a z Małgorzatą od 1983 r i sama już nie wiem czy to macha Niewiarowskiego czy Małgorzaty że po 25 latach ( 2008) zostałam potraktowana jak kopnięty pies ale to już nie ma znaczenia
Są gwiazdy i GWIAZDY -odpowiedz sobie SAM- bo muzyka ,to nie wszystko ,jest jeszcze coś---- człowieczeństwo----więc nie dziw się ,że starzy fani odchodzą ,bo ILE MOZNA.....!!!!!są nowe zespoły i są nowe wokalistki.... życie to jest TEATR!!!!!

LAWA FINISH dodano 2011-04-29 21:45:18

No,No,Lawa została potraktowana z Buta po 25 latach (2008r)kiedy chciała się umówić z Małgosią na Kawę lub kolację w rocznicę znajomości
Małogorzato- wtedy to BARDZO PRZEZYŁAM ale teraz nie głosuję ,jest mi to wszystko OBOJETNE co dotyczy Twojej Twórczości
Szkoda tylko ,że CI STARZY FANI odchodzą w tak KIEPSKIM STYLU nie spowodowanym przez nich. ZYczę Ci Małorzato Nowych Fanów bo starzy ,jak widać z jakichś powodów się wykruszają a dlaczego? NAJLEPIEJ WIESZ TY

Michał z Ostrowa dodano 2011-04-29 18:42:58

No i kolejny stary fan zabiera głos!Ja nigdy nie zostałem potraktowany przez Małgorzatę po macoszemu!Nawet jak zjawiłem się lata temu w jej domu bez zapowiedzi,zostałem ugoszczony i poczęstowany kawa a nawet zaproszony na obiad,z którego nie skorzystałem,czego żałuję bo Gośka z tego co wiem rewelacyjnie gotuje,ale już mi było głupio!Tak więc nie wiem z jakiego powodu ktoś miałby się obrażać!Teraz po wielu latach chyba sami widzimy,że każdy ma prawo do odrobiny prywatności i nawet gdyby się zdarzyło,że ktoś nie dotrze do Małgorzaty przed,czy po koncercie,to nie może się obrażać!Pozdrawiam serdecznie!!!

Kaśka z Wrocławia dodano 2011-04-29 16:42:50

Małgosiu! Pisze teraz jedna ze "starych" fanek.Stoję po Twojej stronie.Może nigdy nie byłam tak blisko jak Monika czy Andrzej,ale byłam zawsze myślami i teraz też jestem.Zaglądam na stronę często,czytam,oglądam.Może niewiele piszę,ale po prostu nie czuje takiej potrzeby.Wystarczy mi muzyka. I ta stara i ta nowa,zdjęcia i wspomnienia.Ale nie o tym chciałam.Z pełną odpowiedzialnością mogę napisać,ze NIGDY nie zdarzyło mi się być lekceważoną przez Was.NIGDY. Fakt może i czasem tak pomyślałam,ale teraz wiem,że przecież Wy macie prawo do prywatności tak jak i my.Pamiętam jak p.Piotr przemycił nas na próbę w Sopocie przed festiwalem-jeszcze raz po latach wielkie dzięki.A jak wnosiłam gitarę Henia żeby wejść na koncert.Oj,dużo tego było.Tak sobie myślę,że niektórzy przez tą bliskość oczekiwali czegoś więcej i może czuli,że należy im się coś innego niż zwykłemu fanowi.nie wiem,może się mylę.Tak czy siak,Małgosiu jestem z Tobą i innymi też.Mam nadzieję,że w końcu uda mi się dojechać na jakiś koncert razem z moją córcią oczywiście.Pozdrawiam gorąco.

demdem dodano 2011-04-29 06:48:21

Małgosia, trzymaj się, a ci naprawdę wierni fani są. Śmieszy minie to całe roztrząsanie. Ludzie chyba nie zauwazyli, że nie są już nastolatkami. Pozdrawiam serdecznie i czekam na koncert gdzieś na północy.

MAŁGORZATA dodano 2011-04-28 22:26:32

DRODZY "STARZY FANI", CHYBA PORA ŻEBYM SIĘ ODEZWAŁA, BO ZACZYNA SIĘ PIĘTROWO BUDOWAĆ JAKAŚ PARANOJA.
WIEM, ŻE NIE ZOSTALIŚCIE WPUSZCZENI DO GARDEROBY W "LOLKU" I STĄD CAŁA SPRAWA SIĘ ZACZĘŁA. TYLKO, ŻE JA NIE WIEDZIAŁAM, ŻE CZEKACIE POD GARDEROBĄ, A KIEDY SIĘ DOWIEDZIAŁAM, WYSŁAŁAM PIOTRA I......WAS JUŻ NIE BYŁO. NA DODATEK JAKIŚ OCHRONIARZ NAOPOWIADAŁ WAM GŁUPOT, ŻE NIE CHCĘ WAS WIDZIEĆ, A WY MU UWIERZYLIŚCIE!!!! W ZASADZIE TO JESTEM TYM GŁĘBOKO ROZCZAROWANA, BO NIGDY TAK NIE MÓWIŁAM I NIE MÓWIĘ.....WIĘC DLACZEGO WŁAŚNIE WTEDY MIAŁABYM?
ZAWSZE SZANOWAŁAM I SZANUJĘ FANÓW I DOCENIAM TE WIELE LAT WSPÓLNEGO BYTOWANIA. WIELOKROTNIE TO POWTARZAŁAM, TAKŻE W MEDIACH. WIELE RAZY POWTARZAŁAM JAK WIELKI WPŁYW NA MOJĄ DECYZJĘ O POWROCIE NA SCENĘ MIELIŚCIE WŁAŚNIE WY, CZYLI STARZY FANI. SPOTYKAMY SIĘ PO KONCERTACH, JEŚLI NA NICH JESTEŚCIE- ZAJRZYJCIE DO DZIAŁU "ZDJĘCIA FANCLUBU", KTÓRY ZOSTAŁ SPECJALNIE DLA WAS STWORZONY. 50 ZDJĘĆ, NA KTÓRYCH WYGLĄDACIE NA NAPRAWDĘ ZADOWOLONYCH....
KAŚKA Z WOŁOMINA- CO TO JEST TA "KASA, ZNAJOMOŚCI I UKŁADY"?......MOŻE JAKIES KONKRETY NA "KASĘ", KONKRETY NA "ZNAJOMOŚCI" I KONKRETY NA "UKŁADY", BO DLA MNIE TO JEST JAKIŚ ŚMIESZNY SLOGAN, KTÓRY WŁOŻYŁAŚ TU BEZ SENSU, A KTÓRY BOLI I OBRAŻA.
MONIKĘ MOŻESZ ZAPYTAĆ O POWÓD ZNIKNIĘCIA, BO SAMA GO NIE ZNAM. PO PROSTU ZNIKNĘŁA W KTÓRYMŚ MOMENCIE (ZOSTAŁA PRZY LOMBARDZIE?) I POJAWIŁA SIĘ PONOWNIE PO KILKU LATACH- JEJ PRAWO!
FAN-WŁAŚNIE DLATEGO, ŻE NIE MACIE JUŻ PO 15-17 LAT NIE OCZEKUJĘ ŻEBYŚCIE JEŹDZILI PO POLSCE ZA MNĄ, ALE CHCIAŁABYM ŻEBYŚCIE REAGOWALI JAK DOROŚLI LUDZIE. A MOŻE LICZBA FANÓW SIĘ ZMNIEJSZYŁA, BO CZĘŚĆ NAJNORMALNIEJ Z FAŃSTWA WYROSŁA?
LAWA- A CZY JA MOGŁABYM TEŻ POZNAĆ TE HISTORIE ROZSTAŃ STARYCH FANÓW ZE MNĄ? NAJWYRAŹNIEJ PAMIĘĆ MNIE ZAWODZI.
ANDRZEJKU, NIE ZAOGNIAJ SYTUACJI, BO PRAWDĘ POWIEDZIAWSZY CIĄGLE TU POD SKÓRĄ CAŁEJ HISTORII WYCZUWAM TWOJĄ OSOBĘ- MOGĘ SIĘ MYLIĆ...TO NASZE ROZSTANIE ZAISTNIAŁO NA TWOJĄ PROŚBĘ I Z TWOJEJ INICJATYWY. WIEM, ŻE PODOBNE SYTUACJE MIAŁEŚ WE WSZYSTKICH FAN CLUBACH, W KTÓRYCH RÓWNOLEGLE DZIAŁASZ, WIĘC MOŻE NIE JESTEM TAKA NAJGORSZA? ZAPEWNE ZDARZY NAM SIĘ JESZCZE KIEDYŚ SPOTKAĆ, WIĘC MOŻE LEPIEJ COŚ PRZEMYŚLEĆ I PRZECZEKAĆ NIŻ W POŚPIECHU ZOSTAĆ WROGIEM? TO SĄ W KOŃCU NASZE WSPÓLNE WSPOMNIENIA.
.....I TO CHYBA TYLE GWOLI WYJAŚNIENIA. I PRAWDĘ MÓWIĄC, JESTEM ROZCZAROWANA FAKTEM, ŻE ZARZUCACIE MI UCHYBIENIA W SPRAWACH, O KTÓRE ZAWSZE DBAŁAM I DBAM NADAL.
MAŁGORZATA

Fan dodano 2011-04-28 20:15:44

... a z tych starych fanów którzy są od 25 lat z Małgorzatą zostało może 4-5 osób. Czasem są na koncertach czasem nie ale wiernie trwają przy Małgorzacie. Nie zawsze czas i obowiązki pozwalają tak często się udzielać jak kiedyś gdy mieliśmy po te 15-17 lat, żyliśmy beztrosko i mogliśmy jeździć po Polsce na koncerty. Mamy teraz po te 40 lat i myślę, że powinniśmy być traktowani poważnie a nie jak gówniarze. To tyle. Po tych wypowiedziach może sobie niektórzy coś przemyślą i zmienią podejście do "starych" fanów. Jak tak dalej będą traktowani to nikt nie zostanie. A kasa i układy nie zawsze są najważniejsze.

Kaśka z Wołomina dodano 2011-04-28 16:42:56

do FAN-a: nigdy sentymenty się nie liczyły, tylko kasa, znajomości i układy...a fakt,ze przez tyle lat najbliżsi fani tyle zachrzaniali, po prostu BYLI ZAWSZE -przestał się liczyć, nie tylko tal stało się z Andrzejem, ale wcześniej z Moniką-Małgosią, która przecież tyle lat była najbliżej zespołu i Gosi;(((- należałoby zapytać może też ICH o powody DLACZEGO tak się stało.

Fan dodano 2011-04-26 23:42:00

Witam.
Trochę żal, że Małgorzata nie docenia "starych" wiernych fanów. A były czasy kiedy jeździło się po całej Polsce na koncerty /dawniej Lombardu/ teraz Małgorzaty. Widać dla niektórych nie ma to znaczenia, sentymenty się nie liczą. Pozdrawiam.

lawa dodano 2011-04-24 22:32:00

ciekawe co po 26 lata ch znajomosci stalo sie z Andrzejem-znam podobne histirie rozstan starych fanow z Malgorzata -pytanie--DLACZEGO?

MR.R dodano 2011-04-21 09:08:11

Fajna stronka Pani Małgosiu, nic dodac nic ując!!!!!!!

SZWEDKA dodano 2011-04-14 14:36:03

Nie słyszę Pani,chodzi o radio itp.

Daniel dodano 2011-04-07 19:40:40

Witam! Ja troche z innej beczki. Oczywiscie ze wkurza mnie iz sytuacja z nowa płyta powtarza sie, pamietam ile czekalismy na "Słowa"ale mam pytanie do starszych fanów. Pamietacie koncert Małgorzaty w st. pr III PR w roku 98...moze 99?? przed wydaniem "Alchemii". Wczesniej był wywiad u Niedzwiedzkiego. To były piosenki przygotowane specjalnie na ta okazje ...ale pamietam tylko ze bardzo mi sie podobały i moim znajomym ale nikt nie nagrał.Co to były za utwory? Moze ktos wrzuci na YT??jesli mozna, bo oficjalnie chyba nie były opublikowane?

MARA dodano 2011-04-04 11:30:40

Dzisiaj w pytaniu na śniadanie usłyszałam szpilki świetna piosenka a słowa cudowne oby tak dalej:) a Pani wygląda fantastycznie:)

sagil8 dodano 2011-04-01 07:45:50

Wpadłem tu bo lubię Ostrowską. Nie wiedziałem, że Zander gra znów z ekipą. Jasiu Jest chyba w Feelu, szkoda troszkę bo fajny gostek z niego. Gosia w super formie, rewelacyjne są zdjęcia z kotkami i psami oraz z wypadów w ciepłe kraje. Też bym tak chciał, ale najpierw muszę zostać gwiazdą rocka hehe, pozdrawiam:)

Bodziokles dodano 2011-03-30 20:20:40

Jest Pani dla mnie nie tylko najlepszą wokalistą, ale od zawsze ideałem Kobiety. Taką żonę chciałbym mieć, niestety jestem starym kawalerem i pewno tak już pozostanie...
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów !

fan_Gdynia dodano 2011-03-28 21:04:16

KACPER GDAŃSKA: jest nas dwóch ;)))

Paweł - KROSNO dodano 2011-03-23 20:27:35

Właśnie odkopałem kilka płyt z lat 80-tych. Słucham i aż łza w oku się kręci. Kocham LOMBARD a Pani głos w tej twórczości ma szczególne miejsce.
Pozdrawiam i samych sukcesów i drogi usłanej różami życzę

DAGNY dodano 2011-03-22 20:59:48

Pani Małgosiu jest Pani jak/AVA GARDENER,
G.KELLY,DEAN MARTIN i co dalej?

DAGNY dodano 2011-03-18 20:38:33

Teraz się nie słyszy muzyki jak KIEDYS!Pani Małgosiu-ABBA,T.Rex,Blondie,Helena Majdaniec!Pozdrowionka!

Andy dodano 2011-03-18 17:47:34

W dzisiejszym "Super Expressie" relacja Małgorzata w Indiach!!!:)
Andrzej Janasiewicz

maciej dodano 2011-03-11 20:44:28

przyłączę się do pawła...w Mierzęcinie dała Pani czadu...wszyscy chodzą i nucą "a Ona czeka, Ona wciąż czeka" jeszcze raz wielkie dzięki...no i dla kapeli również...Zandero szacun :)

paweł dodano 2011-03-09 22:22:33

dzieki pani Małgosiu ze świetny koncert w Mierzęcinie. szpilki są najlepsze

Kacper Gdansk dodano 2011-03-09 20:19:33

Pani Małgosiu czy mamy szansę aby wystąpiła Pani w tym sezonie w 3 Mieście?Naprawdę ma Pani wielu fanów wśród mieszkańców Gdańska-Sopotu-Gdyni.Czekamy i pozdrawiamy ciepło.

Żaneta dodano 2011-03-08 23:00:42

Jaki Pani ma przepis na bycie wciąż tak piękną i pociągającą??? Widziałam Panią na ostatnim koncercie PGF w Poznaniu i szczerze podziwiam. Energia i charyzma na równi z urodą. Jest Pani szczęśliwą kobietą!!!

kufel1111 dodano 2011-03-08 18:29:25

Zawsze młoda i wspaniałe teksty piosenek śpiewa, a SZPILKI biją wszystko, Małgosiu tak trzymaj i więcej takich utworków .
Pozdrawiam Henryk

dagny dodano 2011-03-02 21:43:39

PANI MAŁGOSIU JEST PANI,WIELKA A KARIN STANEK,NIE MOGE!

Admin dodano 2011-02-16 23:34:52

KLAZBY: na stronie Małgorzaty nie ma takich programów.

klazby@amorki.pl (Zamość dodano 2011-02-16 20:39:26

Pani Małgosiu w związku z pani wyjazdem do Indii życzę zdrowia i powodzenia.
Zawsze chciałam tam pojechać, ale na razie liczę na obejrzenie zdjęć z pani wyjazdu :)

Czy w internecie są jakieś widea z ostatnich programów TV ?

Admin dodano 2011-02-11 15:17:36

FAN_GDYNIA: niestety, nie wiemy czy i kiedy będą jeszcze powtórki:-)

fan_Gdynia dodano 2011-02-11 15:08:17

Kiedy będzie powtórka "Pamiętaj o mnie" z Małgorzatą? interesują mnie powtórki porą nocną, gdyż w ciągu dnia nie mam czasu nawet podejść do telewizora ;)

Blandyna dodano 2011-02-10 20:04:05

Na stronkę wdarł się błąd: pod tytułem F.D. jest tekst "Głupi świat"

DAGNY dodano 2011-02-08 19:21:38

A tak poważnie,P.Małgosiu,wszystkiego NAJ muzycznego.W tym roku i nie tylko.Pozdrowionka!

klazby@amorki.pl (fanka dodano 2011-02-07 20:20:26

Pani Małgosiu oglądałam dzisiejszą transmisję na TVP polonia (Festiwal) światne wykonanie.
Piosenka łagodna, ale z charakterystycznym dla pani stylu pazurkiem.

Pozdrawiam

Andy dodano 2011-02-07 18:37:55

PRZEPIĘKNY utwór a raczej CUDNE wykonanie przez Małgosię utworu "Nocna piosenka o mieście" w dzisiejszej emisji koncertu na TV Polonia z Krakowa!!!-kolejny unikat -prawdziwa perełka!
-Andrzej Janasiewicz

klazby@amorki.pl dodano 2011-02-05 08:22:54

DO ADMIN: Dzięki za wklejenie zdjęcia :)
DO MAŁGORZATY OSTROWSKIEJ: Pozdrawiam pani Małgosiu, życzę wszystkiego dobrego i aby "Szpilki" stały się największym przebojem roku 2011

Klaudia Z.

rocznik 1968 dodano 2011-02-05 00:46:57

jestem twoim fanem odkad pojawil sie zespol lombard ,wszystkie twoje utwory to przeboje ,wychowalem sie na tej muzyce ,a utwory solowe z plty slowa i alchemia to klasyka ,podziwiam twoj talent ,jestes wielka artystka

Admin dodano 2011-02-04 23:09:54

KLAZBY: jeśli jesteś fanem Małgorzaty oczywiście możesz:-)

klazby@amorki.pl dodano 2011-02-04 21:45:04

Mogę przesłać zdjęcie swojego pupilka do albumu "Zwierzyniec" ?
Owczarek niemiecki długowłosy - jest śliczny :)

BB dodano 2011-02-04 00:29:16

Super!!!

Admin dodano 2011-02-02 13:03:54

BB; impreza w Pub Lolek była odwołana rok temu z powodu żałoby narodowej. Sprawdzałem przed chwilą u organizatora - przygotowania przebiegają zgodnie z planem:-)

BB dodano 2011-02-02 09:06:52

Czy to prawda, że impreza szykowana 2011.4.14 w Warszawie (Pub Lolek) została odwołana?

klazby@amorki.pl dodano 2011-01-22 02:30:55

GŁOSUJMY NA NASZĄ GOSIĘ W RADIACH (ZAKŁADKA: W MEDIACH) ONA NAS POTRZEBUJE !!!

Ja głosuje gdy tylko mogę
(tzn. mam dostęp do neta)

Pozdrawiam

Admin dodano 2011-01-20 09:54:38

Moniko - jak będą konkrety, to terminy się pojawią.

Monika dodano 2011-01-19 19:51:12

Kiedy zostaną zamieszczone terminy nadchodzących koncertów? Czekamy i czekamy.....Pozdrowienia!

klazby@amorki.pl dodano 2011-01-15 19:54:03

DLA ADMIN: Wielkie, wielkie dzięki za chwyty :)

Czy już jakieś plany na koncerty na luty ?

DAGNY dodano 2011-01-14 22:47:31

JA WIELBICIELKA A,RUSOWICZ,MAJDANIEC,LECHA,KUBASINSKA.IDE NAPRZOD!

Barkin dodano 2011-01-14 00:18:50

Mam pytanie do gości... Ze względu na nieszczęśliwe okolicznośći straciłem płyty" Instynkt" i " Przed świtem" Czy ktoś ma do odsprzedania te pozycje? Proszę o kontakt na maila barkin1@wp.pl.

Kasia dodano 2011-01-13 11:34:18

Pani Małgosiu jest pani wspaniała:)
Pozdrowienia z Olsztyna

Jerry dodano 2011-01-09 23:58:30

Dziś bylem na koncercie w Koninie bylo super a moze ktos podpowie mi tytul uteoru, ktory spiewal Melon? fajny numer ale nie wiem gdzie go szukać... {Pozdro dla fanów

BB dodano 2011-01-09 01:52:53

Przeczytałam właśnie kwestionariusz osobowy Pani Małgosi (z galerii) i powiem, że najlepiej wypełniony, jaki w życiu widziałam :)
Ubawiłam się miejscami :)

Admin dodano 2011-01-06 23:55:24

klazby: E-dur, Cis-mol, A-dur, Fis-mol, H-dur. Refren: H-dur, A-dur, H-dur, E-dur, Cis-mol.

klazby@amorki.pl (fanka dodano 2011-01-06 22:06:10

Mam pytanie:
Czy gdzieś mogę znaleźć chwyty lub inne opracowanie piosenki SZPILKI ??
Uwielbiam tą piosenkę i próbowałam coś wykombinować ale nie wychodzi :/
Wiem tylko że wszystko zaczyna się od E-dur

Admin dodano 2011-01-03 21:27:44

FAN_GDYNIA: płyta "Słowa" nie otrzymała żadnego specjalnego statusu, np. "złotej płyty".

fan_Gdynia dodano 2011-01-03 20:10:51

Mam pytanie, jaki status otrzymała płyta "Słowa"?

Dagny dodano 2011-01-02 16:02:13

Okey!Pieknego roku 2011,zycze JA

Jacuś dodano 2011-01-01 17:10:00

Szczęśliwego nowego roku Pani Małgorzato i Wam wszystkim:)

Barkin:) dodano 2011-01-01 13:36:29

Bardzo ładnie:) Pozdrawiam i w Nowym Roku życzę przede wszystkim płyty pokrytej poczwórną platyną!

dodano 2011-01-01 11:11:49

Ale był moment zawahania...co tomi się otwiera.Gratulacje i Sczęśliwego Nowego Ro(c)ku i nowej płyty

fan_Gdynia dodano 2011-01-01 02:38:11

Widzę, że jestem pierwszy na nowje stronie :) Happy New Year wszystkim :)

MAŁGORZATA dodano 2010-12-26 02:13:07

DRODZY MOI , MOŻE SŁOWAMI PIOSENKI:
NIE ZAPOMNIJ MNIE TAM DALEKO STĄD, SZCZĘŚCIA ŻYCZĘ CI I POGODNYCH ŚWIĄT; NIECH SIĘ SYPIE ŚNIEG, NIECH CIĘ GRZEJE DOM, SZCZĘŚCIA ŻYCZĘ CI I POGODNYCH ŚWIĄT; TO CO WAŻNE JEST NIECH SIĘ W SERCU TLI, OCALENIA SNÓW-TEGO ŻYCZĘ CI.
No i jeszcze Wesołych Świąt i Dosiego Rock`u !!! :-)))
MAŁGORZATA

LAWA dodano 2010-12-25 16:55:06

Pogodnych Swiąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2011 Roku

Kaśka z OGL dodano 2010-12-24 22:05:39

Zdrowych i wesołych Świąt oraz pełnego sukcesów Nowego Roku życzy Małgosi, zespołowi i ekipie
Kaśka

MICHAŁ dodano 2010-12-24 14:56:34

Pani Małgosiu życzę Pani wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia wszystkich marzeń i wielu sukcesów w Nowym Roku!!

Michał dodano 2010-12-22 14:58:34

Miłych i spokojnych Świąt oraz najlepszego z najlepszych Nowego Roku dla Ciebie Małgosiu i Twoich Najbliższych życzy Michał

ANDY dodano 2010-12-21 16:58:24

W najnowszym tygodniku "Twoje Imperium" artyk.+ zdjęcie MAŁGORZATY.-Andrzej Janasiewicz

Kloss dodano 2010-12-21 11:50:26

Niezazdrosny: Bardzo trafny komentarz :) Ale zlinczują nas pewnie teraz...
Te zdjęcia z Zandero i te info o ilości wejść na You Tube to w myśl zasady :"nie mamy się czym chwalić to chwalmy się tym co mamy"...
A żeby była jasność : uwielbiam ten głos,cenię talent - bo jest unikalny...

I przy okazji - nowa wersja "Szpilek" mocno przekombinowana.Natomiast akustyczna- świetna ,humorystyczna perełka.
W nowym roku ekipie życzę samych sukcesów,wreszcie płyty,solidnej trasy koncertowej i wreszcie nowej (tak długo zapowiadanej jak płyta) odświeżonej i aktualnej strony w necie...Wszystkiego dobrego.

Gość dodano 2010-12-21 00:13:51

Szkoda, że zdjęcia w galerii są wręcz miniaturowe i nic na nich nie widać :/

niezazdrosny dodano 2010-12-20 21:01:42

OF....ehhhh zdjecia Zandero z USA.....hahaha....przypominaja zdjecia Polakow wyjezdzajacych na wakacje do najtanszych egipskich hoteli wstawiane na nasza-klase.....no wlasnie kasa jest ale klasy brak!

Admin dodano 2010-12-18 10:47:23

ROCZNIK72: wpisy krytyczne nie są usuwane, nie publikujemy natomiast wpisów obraźliwych, kogokolwiek by one dotyczyły.

rocznik72 dodano 2010-12-17 23:37:41

szkoda, że krytyczne wpisy sa usuwane przez "cenzurkę"...
Pani Małgosiu - rozmienia się Pani na drobne :-(

Blondib28 dodano 2010-12-17 14:30:34

Mam pytanie - czy piosenka "Tak lubię być kobietą" ma jakiś związek ze "Szpilkami"? Teksty pięknie do siebie pasują, ale czy zamierzenie, czy od tak wyszło?

Pozdrawiam

demdem dodano 2010-12-13 13:16:46

No to stuknęła 100-tka. Fajnie i oby tak dalej

Betii dodano 2010-12-10 17:10:41

Witam.Mielismy okazje widzieć cały zespół na żywo 27.11 w Karpaczu--jesteście niesamowici:-)) PIEKNY KONCERT.Pozdrawiamy

klazby@amorki.pl dodano 2010-12-09 21:01:51

Chętnie przyjeżdżałabym na wszystkie pani koncerty gdyby nie obowiązek jakim jest szkoła :(
Sobotni koncert też z tego powodu muszę sobie odpuścić - dzisiejsza młodzież nie ma lekko :/

Pozdrawiam i mam nadzieje, że kiedyś w końcu zobaczę panią na scenie na własne oczy xD
(fanka z Zamościa) Klaudia
P.S. zapraszam do Zamościa - piękne miasto.Właśnie dokańczają remont ratusza i jak co roku na zimę mamy lodowisko

Andy dodano 2010-12-09 15:27:20

do fan_Gdynia:póki co nic mi na ten temat nie wiadomo,może przy następnej takiej okazji,jeśli nie możesz być ze względu na szkołę, skontaktuj się, postaram się w miarę możliwości przegrać Ci materiały;)Andrzej JanasiewiczAndy dodano 2010-12-09 15:23:30

do fan_Gdynia: póki co , nic mi nie wiadomo, czy jeszcze będzie taka możliwość;) jeśli nie możesz być ze względu na szkołę -skontaktuj się ze mną ,postaram się przegrać Ci te materiały)Andy

klazby@amorki.pl dodano 2010-12-09 00:00:00

Coroner:
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką."

Szczególnie ze wspaniałą twórczością muzyczną Małgosi Ostrowskiej -
(p. Małgosiu jestem uzależniona od pani piosenek. Słucham je całymi dniami i nocami, bo przy takich wspaniałych wykonaniach nie da się zasnąć )

Pozdrawiam Klaudia

fan_Gdynia dodano 2010-12-08 16:53:01

ANDY: wiesz może czy ową prezentację będzie można gdzieś zobaczyć po za koncertem? Chętnie bym się wybrał. Nie jest dla mnie problemem droga czy pieniądze. Zaczął się okres matur i nie mam jak się ruszyć z Gdyni ;(

Andy dodano 2010-12-07 13:46:50

SERDECZNIE ZAPRASZAMY nie tylko fanów z W-wy, ale i z daleka na wyjątkowy koncert do klubu "GLAM" w tą sobotę!:))-godz.22-samo centrum-ul.Żurawia 22 , bardzo łatwo trafić, przed koncertem -prezentacja na ekranach wszystkich solowych teledysków i wybranych występów live, nie tylko ze
"Szpilkami";))-na facebooku na stronie klubu można już obejrzeć specjalną reklamę-plakat tej imprezy;)
-Andrzej Janasiewicz

Ola dodano 2010-12-04 00:10:44

A jaka będzide nagroda dla głosujących jak padnie to stutysięczne kliknięcie...:)?

Alien dodano 2010-12-03 19:20:20

Jeszcze niedawno miałam 2 egzemplarze i jeden sprzedałam na allegro z singlem świątecznym

Norbert Modliński dodano 2010-12-03 02:20:06

Album "Przed Świtem" nie ma na allegro,i nie wiem gdzie kupić i mi jest smutno z tego powodu.Z wielkim szacunkiem i przepraszam.
Pozdrawiam bardzo serdecznie panią Małgorzatę.

alicjA dodano 2010-12-02 00:00:00

MAM 20 LAT I UWIELNIAM PANI GLOS. PROSZE O JAKIS KONCERT WE WROCŁAWIU

Admin dodano 2010-12-01 09:48:35

NORBERT: obawiam się, że kupno tej płyty jest możliwe tylko "z drugiej ręki", gdzieś na allegro itp. My już także nie posiadamy egzemplarzy, które moglibyśmy odstąpić:-(

Norbert Modliński dodano 2010-11-30 22:36:59

Witam.
Jestem pani wielkim fanem,bardzo chciałbym kupić album "Przed Świtem" i nie wiem gdzie go kupić bo nie ma gdzie.Moi rodzice mają firmę Alphard Sound Technology ETP i jestem synem właścicieli firmy.
Bardzo mocno pozdrawiam panią,zawsze chciałem poznać tak genialną kobietę,ma pani fantastyczny głos:)

Admin dodano 2010-11-29 18:20:49

DEMDEM: oczywiście, że się wydarzyło! W Kielcach i Krakowie nie było naszego fotografa i czekamy cały czas na zdjęcia od organizatorów. Zdjęć z Karpacza fotograf jeszcze nie przesłał, ale będą lada chwila:-)

demdem dodano 2010-11-29 17:24:41

A w Kielcach, Krakowie i Karpaczu nic się nie wydarzyło?

GoldenRain dodano 2010-11-28 10:46:42

Małgosiu, słucham Twojego wywiadu w TVP Poznań.
"Bo serca są po to, by krwawić tęsknotą.."
Nieważne dokąd w życiu zajdziesz, co osiągniesz, ile będziesz posiadał. Ważne, kogo będziesz miał u swego boku ;-)
Kolorowych, ciepłych dni i owocnej pracy :)

dodano 2010-11-25 15:22:12

głosujcie na szpilki

QueenOfTheStardust dodano 2010-11-25 14:36:09

"Szpilki" są super. Bardzo podoba mi się klimat tego utworu. Głos = magia. Ogromny plus za punkowo- zmysłową oprawę.
Mocny wokal - takiej pani Małgosi chcemy i mam nadzieję ze więcej takich pozycji dostaniemy. :)

demdem dodano 2010-11-24 14:40:50

Sprawcza moc mediów niewątpliwa, pokaznie się w tv, wywiady w radiu i oglądalność o 4 tys. większa. Tak trzymać

ania z Rawy Mazowieckiej dodano 2010-11-24 13:54:20

Utwór "Szpilki" to mistrzostwo.
Pozdrawiam

Ewa Szymczyk z Ełku dodano 2010-11-23 20:57:09

Małgosiu super i spoko śpiewasz jesteś najlepszą wokalistką w Polsce

Małgorzata w serwisach społecznościowych

Facebook YouTube mySpace last.fm nk - miejsce spotkań   Share RSS