Małgorzata Ostrowska

ekipa

Piotr Niewiarowski jr - wszelka pomoc

Piotr Niewiarowski jr - wszelka pomoc

Na próby Lombardu przychodził z ojcem jak miał już półtora roku i choć wtedy najbardziej pociągała go perkusja nie został muzykiem. Ale miłość do muzyki ma we krwi, przede wszystkim do reggae i hip-hopu. Dlatego postanowił popracować z nami - pomóc Witkowi na scenie czy przy sprzedaży płyt, lubi także robić zdjęcia. Ostatnio głównie niańczy mała Anielkę, więc pewnie chętnie wyrwie się czasami z domu na koncert...
niewiarjr@wp.pl

EuropaBus - nasz przewoźnik

EuropaBus - nasz przewoźnik

W 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą EuropaBus, z którą podróżujemy na koncerty. Jeżdżą z nami na zmianę Karol (po lewej), Darek (po prawej) i Kuba (nie ma go na zdjęciu), a czasami jedzie nawet ich dwóch! Tak nas lubią!

Maciek Błachnio - akustyk

Maciek Błachnio - akustyk

Jest dźwiękowcem, muzykiem i elektronikiem. Ostatnie parę lat pracował z Dodą, wcześniej z Eweliną Flintą, po drodze przeszedł szkołę u Natalii Kukulskiej. Brzmi to dobrze, prawda?!?

Witold Biesiada - człowiek orkiestra

Witold Biesiada - człowiek orkiestra

Odpowiada za techniczne sprawy na scenie podczas koncertu (praktycznie szósty członek zespołu), czasami też wspiera perkusistę podgrywajac na przeszkadzajkach. Jest też kimś w rodzaju "road-managera". Po prostu - niezastąpiony! Współpracuje z Małgorzatą prawie od zawsze (zaczął w 1982 roku, czyli jeszcze w czasach Lombardu). Jego druga pasja to kosmetyki - zajmuje się także dystrybucją tych pachnących towarów. Uwaga! Lubi robić kawały, więc nie można wierzyć we wszystko, co mówi.

Piotr Niewiarowski - menedżer

Piotr Niewiarowski - menedżer

Pracuje z Małgorzatą od zawsze, czyli od początku - razem współtworzyli zespół Lombard i są prawdopodobnie, w polskiej branży muzycznej, najdłużej współpracującą ze sobą parą czysto zawodową. Kiedy na poczatku lat 90'tych Małgorzata zawiesiła działalność estradową z nudów zajął się współpracą z radiem i będąc obecnie dyrektorem Impresariatu Radia Merkury w Poznaniu próbuje łączyć to zajęcie z menedżerowaniem Małgorzacie. Do niedawna wielką pasją pozazawodową była gra w golfa, od niedawna jest zakochany w swojej wnuczce Anieli i głownie jej poświęca wolny czas.

Małgorzata w serwisach społecznościowych

Facebook YouTube mySpace last.fm nk - miejsce spotkań   Share RSS